מילון כיס

כל מי שנולד לפני שנת 2000, כנראה מכיר את כרך מילון אבן-שושן עב הכרס, אותו אחד שהיינו צריכים לגשת אליו ולחפש את הערך או המילה שלה רצינו למצאו פירוש. היה ניתן להשתמש באינדקס בסוף המילון, או לחפש ידנית לפי ה-א’-ב’. בימינו, בשנת 2018, כבר אין צורך להחזיק מילון עם 800 עמודים בספריה בסלון או בחדר.

מילון כיס אבן שושן

למעשה, גם אין צורך להחזיק פיזית מילון כיס. אכן, מילון כיס אומנם יותר קטן פיזית וניתן לשים אותי בכיס החולצה או המכנס או אפילו בתיק ולקחת אותו לכל מקום אך בדור שלנו השימוש הנרחב במילונים מסוג זה הוא עם אפליקציה מתאימה. אפליקציית בבילון אשר ניתן להתקין אותה על כל מכשיר סלולרי (אנדרואיד וגם אייפון) היא למעשה מילון אבן שושן המלא בזעיר אנפין. הכוונה היא שאם אפלקיציית בבילון מותקנת במכשיר (או במחשב הלפטופ שלכם) זה כמו להסתובב עם מילון כיס אבן שושן בכל מקום על פני הגלובוס.

לרכישת מילון כיס (10% הנחה)
מחיר מילון כיס?

אם תחפשו לקנות מילון כיס תגלו שהוא עלול לעלות כמה עשרות שקלים. מחיר לא יקר לכל הדיעות, אך הבעיה שאתם עלולים להיתקל בה היא עצם העובדה שהמילון שזה הרגע רכשתם אינו מתעדכן ולמעשה יישאר תמיד מאחור במרוצת השנים מבחינת עדכון מילים חדשות, תיקון ביטויים קיימים, סלנג חדש שמתפתח, תיקון טעויות וכו’. הייתרון העיקרי של מילון כיס בבילון, מעבר לנוחות השימוש היא עצם העובדה שהוא מתעדכן באופן תמידי ובצורה אוטומטית ואין צורך לשלם עך כך מעבר לדמי המנוי החודשיים!

מילון-כיס-מנוקד-מצוייר

לרכישת מילון כיס (10% הנחה)

מילון כיס לילדים

כיום כל ילד מעל גיל 8 (ואפילו צעירים יותר) כבר מחזיק ברשותו פלאפון, לכן אין מן הנמנע שעל המכשיר שלהם תהיה מותקנת אפליקציית בבילון אשר תאפשר לילד עזרה בפירוש שלל ביטויים בעברית ובאנגלית (ובשפות נופסות בהתאם לחבילה שרכשתם) בעת הכנת שיעורי הבית או אח”ה בפעולות שעות הפנאי בעת צפייה בטלוויזיה או במחשב. המילים והביטויים במילון מנוקדים בשפה העברית.

מילון מנוקד, מצויר

אכן המילון מנוקד בשפה העברית, הוא איננו מכיל ציורים או איורים אך ניתן בלחיצה על כפתור (או המסך) לעבור לערך וויקפדיה או חיפוש קצר בגוגל ולמצוא תמונות ותצלומים.

לרכישת מילון כיס (10% הנחה)